ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Зимові фантазії 1551111832

Зимові фантазії

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

У п'ятницю, 25 січня, Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський», а також наші видатні земляки і всесвітньо відомі музиканти – народний артист України Аллін Власенко та залуження артистка України Богдана Півненко представлять нову концертну програму - «Зимові фантазії».

Аллін ВЛАСЕНКО – видатний український диригент, корифей національної музичної культури. Ось уже понад 50 років його ім'я звучить в кращих концертних залах по всьому світу. Колосальна внутрішня енергія, воля, інтелект, в поєднанні з надзвичайно тонким відчуттям музики і бездоганною технікою диригування - характерні риси творчого стилю музиканта. Під його управлінням оркестр завжди звучить особливо яскраво.

Богдана ПІВНЕНКО – видатна скрипалька, яку багато хто називає «українська Паганіні», солістка Національного ансамблю «Київська камерата». Вона – учасниця музичних фестивалів в Німеччині, Австрії, Польщі, Франції. Сьогодні Богдана успішно концертує з кращими оркестрами країни збираючи повні зали, як в Україні, так і за кордоном.
На сцені старовинного Будинку Алчевських прозвучать визнані шедеври світової класики: Концерт №5 для скрипки з оркестром бельгійського композитора і скрипаля-віртуоза Анрі В’єтана – один з найбільш досконалих і віртуозних творів скрипкової музики; Симфонічна поема «Франческа да Ріміні» Петра Чайковського, яку композитор вважав своїм найкращим симфонічним твором. Це глибоко лірична і наповнена драматизмом історія про кохання; А також прекрасна і мелодійна музика з антракту опери «Манон Леско» Джакомо Пуччіні.
програма:

I відділення:
Анрі В'єтан. Концерт № 5 для скрипки з оркестром.

ІІ відділення:
Петро Чайковський. «Франческа да Ріміні»;
Джакомо Пуччіні. Антракт з опери «Манон Леско».
Цим прохолодним січневим вечором загляньте до затишної концертної зали старовинного Будинку Алчевських, на концерт МАСО «Слобожанський». Отримайте це ні з чим не зрівняне задоволення від занурення в дивовижний світ класичної музики у виконанні великих майстрів.

ЗВУК ЖИВИЙ! Початок - о 19:00.